kwiaty rabatowe, ogrodowe i doniczkowe Słupsk. Szklarnia

Nasza nowa szklarnia
dla Twoich kwiatów.

Hurtowa i detaliczna sprzedaż kwiatów rabatowych, ogrodowych i doniczkowych Słupsk. Florin - ogrodnictwo Siemianice

Hurtowa i detaliczna sprzedaż kwiatów
rabatowych, ogrodowych i doniczkowych.

Najtańsze kwiaty ogrodowe w Słupsku.  Florin - ogrodnictwo Siemianice

Najtańsze kwiaty ogrodowe
w okolicach Słupska.

Najpiękniejsze kwiaty rabatowe Słupsk.  Florin - ogrodnictwo Siemianice

Najpiękniejsze kwiaty rabatowe
Florin - Ogrodnictwo Siemianice.

Kwiaty na balkon. Sprzedaż kwiatów balkonowych Słupsk. Florin - ogrodnictwo Siemianice

Posiadamy bogaty wybór
kwiatów na Twój balkon.
KWIATY OGRODOWE

Barwny przepych kwiatów, brzęczenie pszczół i delikatne aromaty ciepłych dni lata. Subtelne a jednocześnie intensywne doznania, które daje ogród. Jest miejscem spotkania z naturą, spokoju i odprężenia. Ogród to wyzwanie dla fantazji i okazja do przeżycia radości z tworzenia. Asortyment roślin ogrodowych Florin pomoże Ci stworzyć coś wyjątkowego, a mianowicie jeszcze piękniejszy i lepiej urządzony ogród.BYLINY ZIMUJĄCE W GRUNCIE

Różnorodna grupa roślin wieloletnich zielnych, które corocznie odnawiają się z części podziemnych, kwitną i owocują. Bez problemu znoszą zimę, niektóre z nich wymagają okrycia lub osłonięcia przed nadmiarem zimowej wilgoci. Do tej grupy roślin należą te na pełne słońce oraz cieniolubne. Wymagają żyznych gleb lub doskonale rosną na nieużytkach. Większość z nich wytwarza jedynie ozdobne liście. Mogą niewiele odrastać od ziemi albo dorastać do 2,5 metra. W zależności od odmiany kwitną od wczesnej wiosny do środka zimy. Do bylin zimujących w gruncie należy także większość roślin cebulowych.

BYLINY NIE ZIMUJĄCE W GRUNCIE

Rośliny pochodzące z cieplejszych sfer klimatycznych, wymagające wykopywania na zimę i przechowywania w pomieszczeniach o temperaturze kilku stopni. Spędzają zimę w stanie bezlistnym w postaci bulw, kłączy, zgrubiałych korzeni lub w postaci ulistnionych pędów. Większość bylin należy wykopać we wrześniu lub październiku i przechowywać do wiosny, aż do ponownego wysadzenia. Sadzenie roślin do gruntu można rozpocząć po minięciu groźby przymrozków. Cebule niektórych gatunków można popakować do papierowych torebek i w ten sposób przechowywać.